Domácí telefony

Domácí telefony umožňují komunikaci s příchozí osobou, která se nachází u vstupu do budovy, bytu či kanceláře. Jejich součástí mohou být kamera a display, které zajistí dokonalý přehled o přicházejících osobách a o celkovém dění v prostoru vstupu. Domácí (video)telefony tak významně zvyšují Vaši bezpečnost tím, že odstraňují nutnost přijít do osobního kontaktu s cizí osobou.

Domácí telefon v kombinaci s elektronickým dveřním zámkem umožňuje snadné otevření dveří pomocí stisku jediného tlačítka a tudíž bez nutnosti chodit ke dveřím. Zvýšený komfort ocení zejména starší lidé žijící v rodinném domku, kteří by jinak museli při každé návštěvě absolvovat namáhavou a v zimních měsících zdraví nebezpečnou cestu ke vstupu na svou zahradu.

Instalujeme jak jednoduché domácí telefony vhodné pro rodinné domy, tak ucelené systémy vhodné například pro bytové domy s mnoha jednotkami a více vstupy.

Uvažujete o instalaci domácího telefonu? Hledáte vhodné řešení pro Vaše potřeby? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem či žádostí o návrh instalace! Kontaktujte nás telefonicky nebo využijte webový formulář.